Wierzę w Twoje możliwości

Wirtualna księgowość
Ania Przestrzalska

Moja wizja wsparcia polskich biznesów na holenderskiej ziemi

Jestem przekonana, że życie na emigracji nie musi wiązać się z rezygnacją z realizacji własnych ambicji i marzeń. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać, możesz odnieść sukces i zrealizować swoje zawodowe aspiracje. 

Właśnie z tego przekonania narodziła się idea stworzenia Wirtualnej Księgowości – wsparcia skrojonego na miarę Twojego biznesu, by pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń. Moim głównym celem jest zapewnienie Ci pełnego poczucia bezpieczeństwa w zakresie kwestii podatkowych i administracyjnych, co pozwoli Ci skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Nazywam się Ania Przestrzelska. Od ponad dekady moim domem jest malownicza Holandia. Przez ten czas zgłębiałam tajniki szeroko pojętej administracji, aby od ostatnich sześciu lat skupić się na specjalizacji, jaką jest księgowość dla małych i średnich przedsiębiorstw. 

Swoje bogate doświadczenie zdobywałam pracując dla renomowanego biura księgowego w Hadze, co pozwoliło mi nabyć umiejętności i wiedzę, które teraz chętnie wykorzystuję, wspierając biznesy takie jak Twój.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich zadowolonych klientów oraz do umówienia się na darmową konsultację, podczas której możemy omówić, jak mogę wspierać Twój biznes. Razem możemy sprawić, że Twój biznes będzie prosperować, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

icon About

Poznaj możliwości współpracy